Logo

Maden Mühendisleri Mesleki Gelişim Derneği(MMMGD)

info@mmmgd.org.tr +90 312 223 70 95

MMMGD MADEN MÜHENDİSLERİ MESLEKİ GELİŞİM DERNEĞİ MADEN VE PETROL İŞLERİ (MAPEG) GENEL MÜDÜRÜ SAYIN CEVAT GENÇ ZİYARETİ 22.9.2021

Dernek Yönetim Kurulu üyelerimiz, 22 Eylül 2021 tarihinde Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürü Sayın Cevat GENÇ tarafından makamında kabul edildi.

Yönetim kurulumuz, Sayın GENÇ’e önce ziyaretin kabulünden dolayı duydukları onuru ifade etmişlerdir. Derneğin kuruluş amacı, üyelerinin ve diğer maden profesyonellerinin başta UMREK olmak üzere mesleki ve sosyal yetkinliklerinin arttırılması için düzenleyecekleri eğitimler hakkında bilgi vermişlerdir.

Sayın GENÇ, dernek kuruluşu ve Yönetim Kurulunun kendilerini ziyeretlerinden duydukları memnuniyeti ifade etmişlerdir. Sadece UMREK değil, maden mühendislerinin iş bulmalarını sağlayacak olan mesleki gelişime yönelik eğitim ve faaliyetlerin  önemini vurgulamışlar ve bu konularda her zaman destek olacaklarını söylemişledir. 

Dernek yöneticileri, MAPEG bünyesinde kurulacak olan komisyon ve çalışma gruplarında görev almak ve mevzuat düzenlemelerinde görüş belirtmek için hazır olduklarını  ifade ederek, teşekkür etmişler ve ziyaretin anısına Sayın Genel Müdüre Türk doğal taşı konulu pullar ve ilk gün zarfından oluşan bir anı takdim etmişlerdir.

22.9.2021